Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16539
Stary 19.02.2012, 21:15
bartek89TS napisał(a):Wyświetl post
(....)

BEZ ODBIORU!PATRYK MAŁECKI-SZACUNEK!
"Ja .......e, brawo! Patryk, zachowałeś sie wzorowo! Jestem z Tobą! Dobrze dojebałeś Kaziowi! Tak jest! Grrrrrr! Nie będzie taki Garguła czy Pajlić zarabiał więcej, ty jesteś wiślakiem przez duże W! Tak! A nie oni, cholerni najemnicy! Dobrze dojebałeś! Basałaj da podwyżkę, znowu będziesz pięknie grał!"

Tak myślisz?
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując