0 22 napisał(a):

P.S. Dziwny z Ciebie typ. Najpierw się rzucasz, że Wisła to największy klub, bo ma więcej tytułów od Legii w dyscyplinach w stylu pici-polo, a potem odstawiasz szyderkę na PP. Dla mnie jest w tym jakaś osobliwa i absurdalna sprzeczność.
|
Nie chcę na forum znowu zaczynać większej dyskusji z Tobą bo znowu skończy się tym samym co ostatnio

, ale... piłka nożna to rzeczywiście dyscyplina pici-polo

. Generalnie interesuję się sportami zespołowymi bo przy poziomie polskiej kopanej wyjście na mecz futsalu, siatkówki czy koszykówki to prawdziwa przyjemność - stąd to zestawienie odnośnie MP w tych dyscyplinach. A jeśli chodzi o PP to była taka uwaga odnośnie tego, ze wg niektórych z Was 13 MP + 4 PP to jest mniej niż 8 MP + 12 PP - otóż nie jest, bo od wielu lat to rozgrywki bez większego znaczenia (aczkolwiek zgadzam się, że lepiej mieć te 12 PP niż nie mieć).