raindog napisał(a):

Mimo wszystko, nie obrażałbym Małego. To po prostu dziecko, któe nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji tego, co mówi.
Mi jest go najzwyczajniej żal. Myślicie, że kopanie leżącego jest takie w porządku? TEN CZŁOWIEK MA POWAŻNY PROBLEM ZE SOBĄ!
Jeśli ktoś jest chrześcijaninem zrozumie, o czym mówię...
|
Ja cię nawet rozumiem i podziwiam. To bardzo szlachetna postawa.
Problem jest jeden. Już ją przerabialiśmy. Z chrześcijańskich pobudek nadstawialiśmy drugi policzek wielokrotnie Patrykowi, licząc że w ten sposób zrozumie jakim jest....... ( w końcu piszemy w tonie chrześcijańskiego miłosierdzia), nawet gdy wysyłał nas ..... wiemy gdzie.
Jednak na szczęście chrześcijanin może sięgnąć głębiej.... choćby do historii Hioba.
Nadszedł czas aby świat Patryka się zmienił. I piszę to jako dobry chrześcijanin.