Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 19.02.2012, 20:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Już drugi rok
No, mnie to również jak Jeżeli myślałem o jakimkolwiek nieezbednym wzmocnieniu w zimie to na tą pozycję.
Bo Diaz to wiadomo, najlepszy dostępny stoper wśród nienajlepszych lewych obrońców.

Ale to już raczej pretensje do wyższych instancji. I pewnie ogólnej sytuacji finansowej klubu.
Odpowiedz cytując