No, mnie to również

jak

Jeżeli myślałem o jakimkolwiek nieezbednym wzmocnieniu w zimie to na tą pozycję.
Bo Diaz to wiadomo, najlepszy dostępny stoper wśród nienajlepszych lewych obrońców.
Ale to już raczej pretensje do wyższych instancji. I pewnie ogólnej sytuacji finansowej klubu.