Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18744
Stary 19.02.2012, 20:44
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
Widzę (na podstawie Twojego posta oraz wcześniejszego kolegi ToTylkoJa), ze bardzo lubicie PP, tj. Puchar Pocieszenia .
Lepiej go mieć niż nie mieć. Nie jest to oczywiście mistrzostwo Polski, ale trofeum również posiada swoją długą, kilkudziesięcioletnią tradycję, wielkie mecze. Nigdy nie rozumiałem i zapewne nie zrozumiem olewki i szyderki z tego trofeum. To, że polska piłka jest dziadowska i nikt nie potrafi stworzyć z Pucharu Polski takiego produktu na jaki zasługuje to.... nie jest wina Pucharu Polski tylko wszędobylskiego dziadostwa.

Zresztą już znowu nie rób jaj, że Wy się na PP nie spinacie, bo widać było Waszą euforię jak karne w Bełchatowie dla Was wpadały

P.S. Dziwny z Ciebie typ. Najpierw się rzucasz, że Wisła to największy klub, bo ma więcej tytułów od Legii w dyscyplinach w stylu pici-polo, a potem odstawiasz szyderkę na PP. Dla mnie jest w tym jakaś osobliwa i absurdalna sprzeczność.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując