Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16526
Stary 19.02.2012, 20:44
Przepraszam, ale chyba nie rozumiem.
Piłkarz, który ma Wisłę w sercu, jest jej w 100% oddany zachowuje się w ten sposób, bo ma słabszy kontrakt?

Jeżeli on ma kochać Wisłe, bo ta mu daje kase na dyskoteki, samochody i dziewczynki, to ja nie chcę takiej miłości.

Przestancie usprawiedliwiac jego zachowanie tym, że nie zarabia bańki tylko pół bańki. Kontrakt się wygrywa dobrą grą, a nie niewyparzoną mordą, tatuażami czy groźbami o websterze.

Fakt faktem - kontrakt powinien mieć wyższy, ale nie najwyzszy, a do tego chyba kolega Patryk dążył.

Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz.
On ruszył, wiec niech spierdala na drugą strone błoń.
Nie będzie pierwszym przerzutem.
Odpowiedz cytując