Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18739
Stary 19.02.2012, 20:07
Widziałem wszystklie mecze z czołowki polonii Amiki Legii Wisły. Zaprezentowaliśmy się najlepiej ale obrona... <face> znaczy boki... to co zrobić paljić to szkoda gadać... Leszka wg nie było meczu z PGE Tak samo jak i LEgii w Zabrzu grali ociężale... Polonia grała z bardzo słabym przeciwnikiem a jakiegoś porywającego wyniku i stylu gry nie było.
Trzeba zaznaczyć że murawa w Lubinie i mecz był na bardzo wysokim poziomie jak na pl kopaną !!

Już wole takie remisy niż ciulowe zwycięstwa...
Myślę że Śląsk mimo wszystko dowiezie mistrza;/ albo się sfrajerzą a my będziemy mieli wielkie szczęście

Co do Małeckiego wystawiłbym go do walki z Hoją bo na Kliczków za durny...:I nauczył by go czegoś<lol>
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując