|
Ludzie opamiętajcie się, przecież Oni grali mecz w czwartek... mieli prawo być zmęczeni.. spójrzcie co zagrała Legia. Ktoś piszę, że Zagłębie jest ostatnie w tabeli... a czy widzieliście jak oni się wzmocnili?
Ja widzę poprawę w grze Wisły. Dajcie Moskalowi jeszcze trochę czasu a ta drużyna zacznie grać. Też przeżywam stratę punktów, ale w sumie w tej kolejce to tylko Polonia zyskała...
|