Wyświetl pojedynczy post
Skawua
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 19.02.2012, 19:44
Cytat:
Po zdobyciu drugiej bramki, pomyślałem, że może to byc pierwszy do dłuższego czasu mecz w ktorym Wisła kogoś zdominuje. No i klops.
Odniosłem wrażenie jakby spanikowali że udało się objąć prowadzenie,cofneli się a bywały momenty że Zagłębie miało problem z wyjściem dzięk dobremu ustawianiu się i pressingowi,czemu nie dało się tak grać przez cały mecz?

Cytat:
Niestety poziom komentowania meczów w Canale w ostatnim czasie leci na łeb na szyję...
Ale to dotyczy tylko naszej ligi którą komentatorzy starają się sztucznie pod pompować.
Odpowiedz cytując