|
Czyli co Moskal wciskał kity? Na konferencji użył dość zdecydowanych słów, zakładam że nie mówił tak sobie po to tylko żeby powiedzieć.
Czego by Patryk nie powiedział i tak uważam, że jego czas w Wiśle minął. Myślę, że teraz dla większości, dla mnie już po "dyskusji" z Sobolem.
|