Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 19.02.2012, 19:36
Em... Jak możecie po tym meczu kogokolwiek w Wiśle chwalić? Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli i graliśmy padakę. Graliśmy wolno, piłkarze byli daleko od siebie, popełniliśmy mnóstwo indywidualnych błędów. Tak wiele błędów, że trudno byłoby spamiętać nawet te najpoważniejsze. Jednocześnie żaden kopacz nie zasłużył na pochwałę, bo nawet jeśli czegoś nie zawalił, to 2/3 meczu przespacerował, przedreptał, albo spędził schowany za rywalami. Najpoprawniejsi Wilk i Melikson byli cieniami zawodników z czwartku, choć tu trochę winy ustawienia zespołu. Kompletnie nie rozumiem też pochwał dla Czekaja. Więcej farta niż umiejętności. Wchodził na jeden raz, dawał się ogrywać - nie zagrał może tak słabo jak np. Paljić, ale jednak nie dał powodów żeby go chwalić.

A co do komentarza. Ja oglądałem na Polsacie i też było beznadziejnie. Kowalczyk, który wiadomo z kim sympatyzuje i jakiś gość, który powinien koentować szachy, albo innego golfa. Nie dość, że zero emocji w głosie, to gość z każdego meczu robi wykład o historiach z życia drużyn i piłkarzy, z rzadka odnosząc się do tego, co aktualnie dzieje się na boisku.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 19.02.2012 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując