Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 19.02.2012, 19:35
Moim zdaniem słaba gra w obronie jest efektem:
1) słabszego występu Wilka
2) braku drugiego defensywnego pomocnika - Nunez nie opanowal sytuacji po wejsciu na murawe.
+ błędy indywidualne
Przez to w środku boiska panował chaos.

Na plus: Melikson, Kirm i Iliev. W tej kolejności.

Nie mogę się powstrzymać - Maor jest FENOMENALNY! Prowadził całą grę Wisły przez cały mecz.
c.d.n.
Odpowiedz cytując