|
Moim zdaniem słaba gra w obronie jest efektem:
1) słabszego występu Wilka
2) braku drugiego defensywnego pomocnika - Nunez nie opanowal sytuacji po wejsciu na murawe.
+ błędy indywidualne
Przez to w środku boiska panował chaos.
Na plus: Melikson, Kirm i Iliev. W tej kolejności.
Nie mogę się powstrzymać - Maor jest FENOMENALNY! Prowadził całą grę Wisły przez cały mecz.
|