Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 19.02.2012, 19:31
Błąd polegał na tym, że Cwetan grał. Wg mnie był nieco zmęczony. Kaziu mógł wsadzić Dudu od pierwszego gwizdka.
Ogólnie bardzo dobra gra w ofensywie, plus świetna dynamika akcji, gra pressingiem super i wydolnościowo także dobrze. Będzie chleb z tej mąki!
Odpowiedz cytując