|
Błąd polegał na tym, że Cwetan grał. Wg mnie był nieco zmęczony. Kaziu mógł wsadzić Dudu od pierwszego gwizdka.
Ogólnie bardzo dobra gra w ofensywie, plus świetna dynamika akcji, gra pressingiem super i wydolnościowo także dobrze. Będzie chleb z tej mąki!
|