Wyświetl pojedynczy post
hoffek77
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 19.02.2012, 19:30
Ci komentatozry to Grzegorz Milko (wyjątkowa menda nie znoszący Wisły) a drugi to Remigiusz Jeziersk (były piłkarz między innymi Śląska i Ruchu). Też mnie krew zalewała jak słuchałem tych dwóch "fachowców". Niestety poziom komentowania meczów w Canale w ostatnim czasie leci na łeb na szyję...
Odpowiedz cytując