|
Ci komentatozry to Grzegorz Milko (wyjątkowa menda nie znoszący Wisły) a drugi to Remigiusz Jeziersk (były piłkarz między innymi Śląska i Ruchu). Też mnie krew zalewała jak słuchałem tych dwóch "fachowców". Niestety poziom komentowania meczów w Canale w ostatnim czasie leci na łeb na szyję...
|