FraMat napisał(a):

otototo...
na meczu nie byłem... ogladałem przez neta, sam w pokoju hotelowym i sam do siebie gadałem ze zdenerwowania mądrościami tych dwóch asów, a głównie o pokrzywdzonym przez Małka Zagłębiu
|
Jeszcze tyrady o tym jak Waldek Sobota jest na poziomie Meliksona... mój Jezu...