Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 19.02.2012, 19:21
FraMat napisał(a):Wyświetl post
otototo...
na meczu nie byłem... ogladałem przez neta, sam w pokoju hotelowym i sam do siebie gadałem ze zdenerwowania mądrościami tych dwóch asów, a głównie o pokrzywdzonym przez Małka Zagłębiu
Jeszcze tyrady o tym jak Waldek Sobota jest na poziomie Meliksona... mój Jezu...
Odpowiedz cytując