FraMat napisał(a):

otototo...
na meczu nie byłem... ogladałem przez neta, sam w pokoju hotelowym i sam do siebie gadałem ze zdenerwowania mądrościami tych dwóch asów, a głównie o pokrzywdzonym przez Małka Zagłębiu
|
Przy bramce Ilieva powiedział "Wspaniały strzał BUŁGARA"
