Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18735
Stary 19.02.2012, 19:13
Bardzo słaby mecz Legii oraz zdecydowanie zasłużona wygrana Górnika . Warszawiacy jeszcze odczują brak Rybusa i Borysiuka bo o ile Wolski jest utalentowany oraz Żyro (chociaż według mnie facet jest drewniany i żadna z niego rewelacja) to nie są to piłkarze którzy na dzień dzisiejszy mogą napędzać ofensywne akcje Legii .
Odpowiedz cytując