raindog napisał(a):

Mimo wszystko, nie obrażałbym Małego. To po prostu dziecko, któe nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji tego, co mówi.
Mi jest go najzwyczajniej żal. Myślicie, że kopanie leżącego jest takie w porządku? TEN CZŁOWIEK MA POWAŻNY PROBLEM ZE SOBĄ!
Jeśli ktoś jest chrześcijaninem zrozumie, o czym mówię...
|
Jeśli ktoś jest chrześcijaninem to ma poważny problem ze sobą?

Osobiście uważam że jest coś na rzeczy
Mój komentarz do sprawy Patryka: NIKT GO NIE TRZYMA NA SIŁĘ. WISŁA PORADZI SOBIE BEZ PATRYKA. CZY PATRYK BEZ WISŁY? NIE MAM PEWNOŚCI CZY GDZIE INDZIEJ ZNAJDĄ SIĘ RÓWNIE WYROZUMIALI LUDZIE.
Sądze że z lepszym podejściem z jego strony zmiana otoczenia zrobiłaby mu na dobre. Mam wrażenie że tu czuje się chyba zbyt pewnie.