Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18733
Stary 19.02.2012, 19:04
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Główny rywal to Polonia Warszawa. Radze się powoli do tego przyzwyczajać. Kompletna kadra, dobry trener, w końcu schowany z tyłu Wojciechowski i co najważniejsze "idzie im".

Legia ze Skorżą i jego "mocnymi wejściami" w runde wiosenną raczej nie ugra wiele.
Legia dała dupy, bo ich przytkało po ciężkim meczu pucharowym, podobnie było po Spartaku wtedy przegrali z Podbeskidziem, oni chyba nie są w stanie rozegrać dwóch meczów na dobrym poziomie w ciągu kilku dni.Wzmocnia się jeszcze w ofensywie piłkarzami,którzy dziś nie mogli wystąpić ja bym ich nie skreślał.Ciągle maja sporą przewagę nad nami.
Odpowiedz cytując