Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16491
Stary 19.02.2012, 18:58
Lord of WC napisał(a):Wyświetl post
To może jakiś transparenckik na C? Popierający Patryczka?

No i obowiązkowo: Paaatryyk Maaałeeecki!!


Wszak to PRAWDZIWY WIŚLAK! Nosi Wisełkę w sercu!
A nie jakiś Moskal co to gada jakieś głupoty!

Patryczek na pewno by Wiśle i Jej Kibicom czegoś takiego nie zrobił!
Przecież to nie Kału Ucze!





WISŁA TO MY.
Nie Patrycja Małecka.
Gdy gral dobrze wszyscy go popieralismy i kazdy nie zalowal gardla a dzisiaj wszyscy slusznie go krytykujemy bo nikt z nas nie moze zrozumiec co mu strzelilo do lba
Odpowiedz cytując