Lord of WC napisał(a):

To może jakiś transparenckik na C? Popierający Patryczka?
No i obowiązkowo: Paaatryyk Maaałeeecki!!
Wszak to PRAWDZIWY WIŚLAK! Nosi Wisełkę w sercu!
A nie jakiś Moskal co to gada jakieś głupoty!
Patryczek na pewno by Wiśle i Jej Kibicom czegoś takiego nie zrobił!
Przecież to nie Kału Ucze!
WISŁA TO MY.
Nie Patrycja Małecka.
|
Podpisuje się pod tym. Krótko i dosadnie.