Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18729
Stary 19.02.2012, 18:46
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Czyli słynna zasada na cały świat od Anglii Hiszpanii po Polskę, że po meczu w pucharach ciężko się gra ligę to fakt.

Szkoda nie odrobionych 2 pkt do Ślaska. Ale straty nie poniesione do lidera. A do głównego rywala Legii nawet odrobione
Główny rywal to Polonia Warszawa. Radze się powoli do tego przyzwyczajać. Kompletna kadra, dobry trener, w końcu schowany z tyłu Wojciechowski i co najważniejsze "idzie im".

Legia ze Skorżą i jego "mocnymi wejściami" w runde wiosenną raczej nie ugra wiele.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując