Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16478
Stary 19.02.2012, 18:32
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo że jak go traktują jak leszcza, to odejdzie. Choćby odszedł do Legii nie będę miał do niego pretensji. A jak nam kiedyś wpieprzy kilka bramek to mina zrzednie tym wszystkim którzy uważają ze Małecki do niczego sie nie nadaje. Bo tam będzie doceniony finansowo, a nie traktowany jak tania siła robocza.
I komu dzisiaj zrzędnie mina? Chociaż może nadal będziesz bronił Patryka i tęsknił za nim, przecież to "prawdziwy Wiślak", on nie odmówiłby występowaniu w naszej koszulce.
Mialem za duzy podpis. Teraz nie bede mial w ogole.
Odpowiedz cytując