Drozd napisał(a):

|
Wiadomo że jak go traktują jak leszcza, to odejdzie. Choćby odszedł do Legii nie będę miał do niego pretensji. A jak nam kiedyś wpieprzy kilka bramek to mina zrzednie tym wszystkim którzy uważają ze Małecki do niczego sie nie nadaje. Bo tam będzie doceniony finansowo, a nie traktowany jak tania siła robocza.
|
I komu dzisiaj zrzędnie mina? Chociaż może nadal będziesz bronił Patryka i tęsknił za nim, przecież to "prawdziwy Wiślak", on nie odmówiłby występowaniu w naszej koszulce.