rasel1906 napisał(a):

|
Poczekajmy na jakies oficjalne decyzje klubu i stanowisko Maleckiego bo tak naprawde on sam chyba ciagle jest tak zaslepiony i nie przemyslal sprawy i nie wie o co tak naprawde mu chodzi. Nie zmienia to chyba faktu ze jego czas sie powoli sie konczy...Troche to smutne bo byl jednym z niewielu pilkarzy ktory wykazywal jakies zwiazki z Wisla
|
Stanowisko Maleckiego wypowiedziane do prasy i mediow mam gdzies... chyba ze uwaza sie ze Moskal sobie to wszystko zmyslil i klamie. Prasie mozna powiedziec wszystko, liczy sie to co sie mowi w zaciszu bo wtedy przewaznie mowi sie prawde. A stanowisko klubu moze byc jedno: klub Kokosa. Wojciechowski w niektorych przypadkach naprawde mial racje.... pora umierac hehe