Merkury napisał(a):

|
To, że Genkova trafiła futbolówka w czwartek i ta wpadła do bramki nie czyni z niego dobrego napastnika - Moskal powiela błędy Holendra w ustawieniu i personaliach. Graliśmy z czerwoną latarnią ligi radosny futbol szczególnie w obronie - powoli będzie trzeba oswajać się z myślą, że w przyszłym sezonie zabraknie nas w pucharach.
|
Dodam jeszcze, że dzisiaj także trafiła go futbolówka, a Bitona jak nie było, tak nie będzie, bo jego chyba już nie ma, żeby nie trzeba było się tłumaczyć w Czerwcu, czemu nie wykupujemy piłkarza, który strzela nam większość bramek.
