|
Reyman się w grobie przewraca.
Kilka wieków temu za taki numer by mu tę rękę odcięli.
Według mnie dyscyplinarka natychmiastowa. Ale to by było to, czego te nbuc oczekuje.
Niech trenuje z juniorami (ale nie może z nimi rozmawiać, bo za głupi) i niech ma zakaz wstępu na inne zajęcia i obiekty. Do końca kontraktu.
|