Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16464
Stary 19.02.2012, 18:11
Reyman się w grobie przewraca.
Kilka wieków temu za taki numer by mu tę rękę odcięli.

Według mnie dyscyplinarka natychmiastowa. Ale to by było to, czego te nbuc oczekuje.
Niech trenuje z juniorami (ale nie może z nimi rozmawiać, bo za głupi) i niech ma zakaz wstępu na inne zajęcia i obiekty. Do końca kontraktu.
Odpowiedz cytując