Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16463
Stary 19.02.2012, 18:10
kangurekm napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję że już nigdy na żadnej Wiślackiej stronie nie pojawi się felieton/artykuł/tekst o tym jaki to patryk jest wspaniały , że w jego sercu tylko Wisła i jemu wybaczyć należy wszystko. Miarka się przebrała , pokazał teraz ile znaczy dla niego Wisła , kibice i koledzy z boiska. Mam także nadzieję że Kaziu się nie ugnie i do drużyny go nie przywróci. Najlepiej niech go wypożyczą do Zwierzynieckiego...
MAŁECKI MOGŁEŚ BYĆ LEGENDĄ , JESTEŚ ZWYCZAJNĄ MENDĄ!
A Ty daj sobie w avatar herb Legii albo Arki.. Juventus ma zgodę z Legią !!
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując