Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
pozowski
Member
Od: 03.2010
Offline
#
16462
19.02.2012, 18:09
Sytuacja Małeckiego podobna do Uche jeden chciał transferu, drugi chce pieniędzy. Uche gra obecnie w Espanyolu i tego też życzę Patrykowi bo oglądać go już w koszulce z BG nie chcę.
pozowski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozowski
Znajdź inne posty napisane przez pozowski