Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16459
Stary 19.02.2012, 18:07
Czy da się jakoś sprawdzić kiedy miałem bana ( zresztą jedynego ) za Małego właśnie? Kwestionowałem wtedy (być może w niewybrednych słowach) jego inteligencję.

Smutne - mógł być idolem wszystkich a stał się idolem paru desperatów.
Jak to klasyk napisał - "miałeś chamie złoty róg...".
Odpowiedz cytując