|
Czy da się jakoś sprawdzić kiedy miałem bana ( zresztą jedynego ) za Małego właśnie? Kwestionowałem wtedy (być może w niewybrednych słowach) jego inteligencję.
Smutne - mógł być idolem wszystkich a stał się idolem paru desperatów.
Jak to klasyk napisał - "miałeś chamie złoty róg...".
|