Ciastek1 napisał(a):

|
Podejrzewam , że znajdzie się kilku co zapodają link z bramką z Apoelem albo stwierdzą , że to wina Basałaja , Moskala i sprzątaczki , że Patryczek chodzi zestresowany .Możliwe , że to wina skandalicznie niskiego kontraktu na poziomie 30 tyś. zł miesięcznie .
|
Oh nie zapominaj, że stresujemy go również my kibice, nie bez powodu zaprosił nas na 2 stronę błoń. Ten ***** chciałby ustawiać wszystkich pod siebie. Liczę na odpowiednie pozdrowienie małego w meczu z Koroną.