Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16457
Stary 19.02.2012, 18:05
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam , że znajdzie się kilku co zapodają link z bramką z Apoelem albo stwierdzą , że to wina Basałaja , Moskala i sprzątaczki , że Patryczek chodzi zestresowany .Możliwe , że to wina skandalicznie niskiego kontraktu na poziomie 30 tyś. zł miesięcznie .
Oh nie zapominaj, że stresujemy go również my kibice, nie bez powodu zaprosił nas na 2 stronę błoń. Ten ***** chciałby ustawiać wszystkich pod siebie. Liczę na odpowiednie pozdrowienie małego w meczu z Koroną.
Odpowiedz cytując