wolfy napisał(a):


.....
Długo nad tym myślałeś?
Małecki w naszych warunkach jest piłkarzem ponadprzeciętnym, tak BTW. I nie takich jak on sprzedawano za milion euro i więcej.
|
Nie ma co się sprzeczać o oceny piłkarza - skoro twierdzisz, że tyle wart, to podaj przykłady ofert (nie plotek internetowych) "
za milion euro i więcej" za Małego w ostatnim powiedzmy roku


Nie będziesz musiał długo myśleć (zresztą ta czynność nie wygląda na często przez ciebie praktykowaną

)