|
Podejrzewam , że znajdzie się kilku co zapodają link z bramką z Apoelem albo stwierdzą , że to wina Basałaja , Moskala i sprzątaczki , że Patryczek chodzi zestresowany .Możliwe , że to wina skandalicznie niskiego kontraktu na poziomie 30 tyś. zł miesięcznie .
Małecki do czerwca w rezerwach potem wypad a na jego miejsce brać takiego Piecha bądź Nakuolme .
|