Wyświetl pojedynczy post
Flegmiasty
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 19.02.2012, 17:56
W ofensywie wszystko wyglądało całkiem nieźle, ale nasza obrona zupełnie nie istnieje. Jeden Czekaj cokolwiek grał. Niestety jak to będzie wyglądać w czwartek to możemy zostać rozjechani :/
Odpowiedz cytując