Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
Flegmiasty
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
166
19.02.2012, 17:56
W ofensywie wszystko wyglądało całkiem nieźle, ale nasza obrona zupełnie nie istnieje. Jeden Czekaj cokolwiek grał. Niestety jak to będzie wyglądać w czwartek to możemy zostać rozjechani :/
Flegmiasty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Flegmiasty
Znajdź inne posty napisane przez Flegmiasty