Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 19.02.2012, 17:54
Remis zdecydowanie na własne życzenie. 2 idiotyczne błędy indywidualne. Takie pomyłki mogą się przytrafiać amatorom (sytuacja Pajlica), a nie drużynie broniącej MP. Dobra gra ofensywna, bardzo słaba w obronie (sam Czekaj i Wilk to za mało). Lecz jeżeli spojrzeć ogólnie - gra napawa optymizmem. Łatwiej poprawić grę obronną, aniżeli ofensywną. Moskal pokazuje, że zasługuje na spory kredyt zaufania, po prostu widać efekty jego pracy.

Sam już nie wiem, czy MP jest w ogóle realne. Nie mam pojęcia czy po cichutku liczyć na potknięcia Śląska czy jednak już ściskać kciuki za braci z Wrocławia.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując