Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16443
Stary 19.02.2012, 17:51
Mam nadzieję , że obrońcy Patryczka wreszcie przejrzeli na oczy .Sam do jakiegoś czasu broniłem idioty ale po tym jak zaczął dzielić kibiców Wisły zrozumiałem , że dla takich półgłówków nie ma miejsca w Wiśle .
Odpowiedz cytując