|
Casus Patryka z tego co mówi Moskal wygląda wręcz obrzydliwie. Wredny typ. I to jest ta WIERNOŚĆ/MIŁOŚĆ/DOZGONNOŚĆ pana Małeckiego .... Odmówił przy całej drużynie gry i trenowania. BRAWO.
Wielu teraz pewnie myśli ,że Patryk ma już uszykowaną ciepłą posadkę. Ja myślę ,że on nic nie ma w zanadrzu a jest po prostu bezdennie głupi .Zachowanie to potwierdza.
|