Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16434
Stary 19.02.2012, 17:47
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
o nie nie... nie zwolnić, bo pójdzie do innego klubu i będzie grał. trzeba mu to uniemożliwić nakładając zakaz podobny jak miał Kasperczak przez pewien czas - dostawał pensję, ale nie mógł pojawiać się w klubie ani podpisać kontraktu na trenowanie innej drużyny. Nie można Małeckiego zesłać do ME, bo będzie demoralizował chłopaków, ale trzeba po prostu zablokować mu możliwość treningów i gry. Nasz klub jest teraz w potrzebie, potrzebujemy punktów i sukcesu w Europie, a ten w tak ważnej chwili odwraca się dupą do wszystkich. Za to, co zrobił, niech gnije.

Zresztą, o odpowiednie "potraktowanie" koleś z Suwałk może być spokojny. Cupiał nie wybacza.
Niestety, zabronić treningów też mu nie możesz, bo w kontrakcie klub gwarantuje to zawodnikowi.
Ale można mu zorganizować indywidualny trening - coś a la Klub kokosa w Polonii.
Niech np. dyma 50 razy po schodach na 2 piętro trybuny A, w górę i w dół, w górę i w dół.
Albo celem budowania wytrzymałości - niech odśnieża boisko treningowe.
Czas mu można zorganizować na różne sposoby.

Jeszcze taka refleksja - porównajcie sobie postawę legendy Wisły - Franka, mieszanego z błotem przez najprzekumatniejszych, a tego cymbała z dziarami, który był (mam nadzieję, że już nie jest) idolem części trybun.
Odpowiedz cytując