Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16430
Stary 19.02.2012, 17:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wisła nic nie zarabia, traci skrzydłowego

Przeciez Pan Małecki juz nie jest naszym piłkarzem ( a jakim tam skrzydłowym ) , jest wyłącznie pracownikiem związany kontraktem z naszym klubem . Nie ma on jakiegokolwiek związku z profesjonalnym piłkarzem .

Valckx , do dzieła , okienko w Rosji i na Ukrainie jeszcze otwarte .

Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Do konca kontraktu rezerwy, tu chodzi o zasady... pilkarze musza sie czuc pewnie, musza wiedziec ze taki Malecki nie jest od nich lepszy, widok Maleckiego ktory idzie na trening rezerw bezcenny...
A po co ma psuć atmosferę w drużynie ME ? Schody w Sheratonie czekają .
Odpowiedz cytując