wolfy napisał(a):

|
Wisła nic nie zarabia, traci skrzydłowego
|
Przeciez Pan Małecki juz nie jest naszym piłkarzem ( a jakim tam skrzydłowym ) , jest wyłącznie pracownikiem związany kontraktem z naszym klubem . Nie ma on jakiegokolwiek związku z profesjonalnym piłkarzem .
Valckx , do dzieła , okienko w Rosji i na Ukrainie jeszcze otwarte .
Lechista69 napisał(a):

|
Do konca kontraktu rezerwy, tu chodzi o zasady... pilkarze musza sie czuc pewnie, musza wiedziec ze taki Malecki nie jest od nich lepszy, widok Maleckiego ktory idzie na trening rezerw bezcenny...
|
A po co ma psuć atmosferę w drużynie ME ? Schody w Sheratonie czekają .