wolfy napisał(a):


Dobre. Oddajmy go za darmo - to mu dopiero pokaże! Na pewno się po tym nie pozbiera...
Czyli tak: oddajemy Patryka za darmo. Wisła nic nie zarabia, traci skrzydłowego. Co więcej - pokazuje innym piłkarzom jak można łatwo rozwiązać z nami kontrakt. Małecki dostaje większą kasę za podpis jako wolny zawodnik.
Długo nad tym myślałeś?
Skoro nie jesteś na tyle rozgarnięty, żeby zrozumieć moje posty, to jakiej odpowiedzi się spodziewasz?
Małecki w naszych warunkach jest piłkarzem ponadprzeciętnym, tak BTW. I nie takich jak on sprzedawano za milion euro i więcej.
|
To trzymać go w rezerwach, bo ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś da za niego teraz pieniądze.
ponadprzeciętny to on był, ale jakiś czas temu. Teraz to już nawet szybkości nie ma.
W dupie mam co się z nim stanie, wiem tylko, że nie chce go widzieć w koszulce Wisły.