Lechista69 napisał(a):

|
Co ty (%*&@ Malecki myslisz ze jestes lepszy od innych w druzynie ? Gwiazda sie znalazla... komus takiemu jak Melikson czy Iliev mozesz czyscic tylko buty... czekam na informacje ze Malecki zostaje dyscyplinarnie wywalony z klubu z winy zawodnika.
|
o nie nie... nie zwolnić, bo pójdzie do innego klubu i będzie grał. trzeba mu to uniemożliwić nakładając zakaz podobny jak miał Kasperczak przez pewien czas - dostawał pensję, ale nie mógł pojawiać się w klubie ani podpisać kontraktu na trenowanie innej drużyny. Nie można Małeckiego zesłać do ME, bo będzie demoralizował chłopaków, ale trzeba po prostu zablokować mu możliwość treningów i gry. Nasz klub jest teraz w potrzebie, potrzebujemy punktów i sukcesu w Europie, a ten w tak ważnej chwili odwraca się dupą do wszystkich. Za to, co zrobił, niech gnije.
Zresztą, o odpowiednie "potraktowanie" koleś z Suwałk może być spokojny. Cupiał nie wybacza.