Temat
:
[18 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 19 lutego, niedziela 14:30.
Wyświetl pojedynczy post
jurek37
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
162
19.02.2012, 17:37
mogla WISLA odrobic straty ale prez zly sklad szlak wsz\ystko trafil az nie chce sie na to patrzec zamiast dobic rywala i grac spokojnie to oni graja pilke maskanta prowadzimy i sie bronimy na taka pilke kibice nie beda przychodzic panie MOSKAL
jurek37
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jurek37
Znajdź inne posty napisane przez jurek37