Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16424
Stary 19.02.2012, 17:37
Moskal to też jest śmieszny trochę. Jest jeszcze furtka dla Małeckiego? Bez jaj. Przecież ten człowiek drepcze od kompromitacji do kompromitacji. Myślicie ,że to koniec Patryka w Wiśle? Hahaha Chcielibyśmy. Niedoczekanie nasze. Kolejny raz sprawa się rozejdzie po kościach a Patryk dalej będzie rozstawiał ludzi po kątach w klubie , a na murawie odwalał kaszanę.

Dzisiaj było 2-2 z Zagłębiem, ale k u r w a ja sobie jakoś tak szybkiej dynamicznej gry w przodzie nie wyobrażam z Patrykiem.
Odpowiedz cytując