|
Moskal to też jest śmieszny trochę. Jest jeszcze furtka dla Małeckiego? Bez jaj. Przecież ten człowiek drepcze od kompromitacji do kompromitacji. Myślicie ,że to koniec Patryka w Wiśle? Hahaha Chcielibyśmy. Niedoczekanie nasze. Kolejny raz sprawa się rozejdzie po kościach a Patryk dalej będzie rozstawiał ludzi po kątach w klubie , a na murawie odwalał kaszanę.
Dzisiaj było 2-2 z Zagłębiem, ale k u r w a ja sobie jakoś tak szybkiej dynamicznej gry w przodzie nie wyobrażam z Patrykiem.
|