|
Ja tam uważam, że w ofensywie wyglądało to bardzo fajnie plus w końcu nie wiadomo od jak długiego czasu w końcu stwarzamy zagrożenie ze stałych fragmentów gry.
Jednak nie da się wygrać meczu gdy samemu sobie wbija się bramki. Zadecydowaly błędy własne zaodników z tyłu.
Nasza ofensywa jednak wyglada dość imponująco. Duża wymienność pozycji szybka gra i sporo zagrań z pierwszej piłki. O mistrzostwie nie ma co nawet marzyć, nawet na trzecie miejsce będzie ciężko wbić, jednak nie wpadałbym w panike.
|