Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 19.02.2012, 17:28
Najbardziej przejebane ma w tej druzynie Czarek Wilk.
Musi łatać błedy przyglupow z obrony, do tego ma swiadomosc, ze kazdy z nich za moment moze odwalic taki numer, ze trzeba gonic wynik. Strach sie odwrocic do przodu i na chwile stracic ich z oczu. Saperska robota.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując