|
Najbardziej przejebane ma w tej druzynie Czarek Wilk.
Musi łatać błedy przyglupow z obrony, do tego ma swiadomosc, ze kazdy z nich za moment moze odwalic taki numer, ze trzeba gonic wynik. Strach sie odwrocic do przodu i na chwile stracic ich z oczu. Saperska robota.
|