Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16413
Stary 19.02.2012, 17:27
"Prawdziwy Wiślak" Czy jeszcze jest ktoś na tyle głupi, by dalej brnąć w bronienie Małeckiego ?


Może dotrze do niektórych, że gdyby swego czasu z Mazur wyciągnął go nie Wiślak, lecz ktoś z Poznania (Wronek), to teraz by paradował w koszulce Wiary Lecha i z wydziaranymi na plecach koziołkam, czy tam Piotrkiem Reissem. A do nas kozaczył.

Niech wypier**la do Suwałk.
Odpowiedz cytując