"Prawdziwy Wiślak"

Czy jeszcze jest ktoś na tyle głupi, by dalej brnąć w bronienie Małeckiego ?
Może dotrze do niektórych, że gdyby swego czasu z Mazur wyciągnął go nie Wiślak, lecz ktoś z Poznania (Wronek), to teraz by paradował w koszulce Wiary Lecha i z wydziaranymi na plecach koziołkam, czy tam Piotrkiem Reissem. A do nas kozaczył.
Niech wypier**la do Suwałk.