Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16411
Stary 19.02.2012, 17:26
tofik napisał(a):Wyświetl post


Szkoda tylko, że Moskal się przed meczem przyznał, że ma mało do gadania odnośnie personaliów drużyny. I że decyzja odnośnie małego to zadanie "góry"
Czy ja wiem? Moskal wypowiedział się najoględniej jak potrafił. Można to interpretować jako przyznanie, że są polecenia odgórne ( którym w tym przypadku absolutnie bym się nie dziwił i nie potępiał) a można jako brak chęci do kopania leżącego w tym konkretnym przypadku - leżącego w gównie.
Odpowiedz cytując