Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16410
Stary 19.02.2012, 17:25
Żeby tylko się udało go sprzedać jeszcze teraz na jakąś Ukrainę, albo do jakiegoś Tereka....
A jak się do końca marca nie uda go pozbyć, to niech nie sieje fermentu w ME, tylko niech biega po schodach, najlepiej po trybunie E.
Odpowiedz cytując