Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Shifty Powers
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
16408
19.02.2012, 17:22
Nie mogę tego ogarnąć,jak można zrobić takie świństwo drużynie, kolegą, widać że to dwulicowy cham i prostak
Shifty
Shifty Powers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shifty Powers
Znajdź inne posty napisane przez Shifty Powers