Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16405
Stary 19.02.2012, 17:20
Mały zabrnął za daleko. Aktualnie już nie ma miejsca dla niego w Wiśle. To jest kwestia autorytetu trenera. Moskal nie ma wyboru musi go wypierd... dyscyplinarnie z drużyny. Teoretycznie gdyby przyszedł na kolanach do Moskala może jeszcze coś by się mogło pozytywnego urodzić ale to abstrakcja. Niestety Mały raczej podpisał na siebie wyrok nie tylko w Wiśle. Jeszcze dobrze nie zrobił kariery a już ją chyba powoli kończy. Taka chyba trochę droga Janczyka go czeka. Mimo mojego ambiwalentnego stosunku do tego zawodnika ( bo niby coś czasami grał ale z drugiej strony ten pusty łeb... ) trochę mi go żal. Cóż, każdy jest kowalem własnego losu - Mały wiele razy dostawał "drugą szansę" i nigdy nie potrafił z tego skorzystać.
Odpowiedz cytując