Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 19.02.2012, 17:19
Myślę, że obrona Wisły z przed Basałaja z Valckxem była warta większe pieniądze, niż te , którymi Wisła czka i czka i czka do dzisiaj. Nawet Piotrek Brożek na tle niemieckiego Serba "Branco", to ideał wręcz, a do tego nie rzucał koszulką Wisły o ziemię. Wszyszcy wiedzieli, że Wisła potrzebuje lewego obrońcy, jak tlenu, ale nie Moskal z Valckxem niestety. Kazik o ile chce dotrwać do lata, musi sobie uzmysłowić, że grając Pailicem, a nie choćby Nunezem czy Diazem, przekreśla szanse Wisły na cokolwiek. Zresztą, cała obrona Wisły to kpina i jej zakała. Dopóki jeszcze Sobol z Wilkiem ratowali obronie dupy, było OK, ale nie na tym polega gra, żeby grać 6 obrońcami, bo podstawowi 4 obrońcy to leszcze nad leszczami, co udawadniają na zmianę w kolejnych meczach. Chciałby Kaziu grać pilkę krakowską czyli ultraofensywną, a tu lipa, bo do tego potrzeba obrońców i bramkarza z prawdziwego zdarzenia.No właśnie, niejaki Pawełek byłby zniszczony za takie Parejki, jak te z Apoelem czy inne lub ten dzisiejszy, a tu słychać na przemian skandowanie jego nazwiska z Czekajem i każdym innym błądzącym w obronie klubu z takim aspiracjami, jak LM czy LE.

Chociaż jeden niezbędny i udany transfer na lewą obronę i gra Wisły byłaby lepsza, gdzie trener miałby większy wybór w defensywnych pomocnikach, choćby pod koniec korzystnego wyniku meczu. Niestety, ale Wisła po raz setny popełnia błąd zaniechania. No chyba, że liczą na przedłuzenie umowy z Pailicem w Czerwcu, bo wtedy zrozumiem jego obecność na boisku, choć wtedy powiem Valckxowi i Moskalowi BYE BYE - powodzenia gdzie indziej, gdyż przecież tak Diaz, jak i Nunez tak samo jak Pailic mają kontrakty tylko do Czerwca i Wisła nie ma nie tylko podstawowego, ale i rezerwowego LO. Czy to jest normalna sytuacja w takim klubie, jak Wisła z ambicjami Cupiała Czy poza życzeniowoscią i ślepą wiarą w Wisłę, można z taka obroną liczyć na udane wyniki w pucharach czy lidze No chyba, że awans i mistrzostwo wygraja za nas inni, tak jak Duńczycy w Londynie.
Ostatnio edytowane przez kot : 19.02.2012 o godz. 17:30.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując